הספר “ואהבת” של אסתר שוייפר , ספר שנכתב על ידי נערה חכמה, נבונה, שמבינה את החיים כמו אישה בוגרת ממנה בשני עשורים. כותבת על החיים, מביעה דעותיה, מלמדת על העבודה העצמית ובראייה נכונה על החיים. נהניתי מאוד לקרוא את הספר שוב ושוב. לאסתר כתיבה מיוחדת וסוחפת. ממליצה בחום.
מיכל פנחס
5/5
הספר “ואהבת” הינו ספר שמספק פרספקטיבה חדשה לחיים. הגשמה, העצמה, שאיפות ומטרות. מפתיע ומרגש כאחד לקרוא מילים אלה מפי נערה בת 15 עם תובנות כל כך נכונות שמבוגרים ממנה טרם הגיעו אליהן. מומלץ בחום.
רון ברבי
5/5
אסתר היפה והחכמה, נהניתי מכל משפט ועמוד מהספר שכתבת “ואהבת” . לא יאמן איך צעירה בגיל 16 הגיעה לתובנות כאלה על החיים . את נדירה.
ריקי אליהו
5/5
ספר מרתק , ילדה בת 15 עם גלגול של נשמה גבוהה. המודעות העצמית , תובנות ותפיסת המציאות שלה זה משהו שנדיר לראות אצל אנשים בוגרים שלא לדבר על ילדים , ממליץ בחום.
שלומי סטורי
5/5
בהתחלה לא באמת ראיתי על מה הספר... אבל ממש עניין אותי לקנות אותו ולקרוא אותו. למישהי בת 15 את כותבת כמו מישהי כל כך בוגרת וזה מדהים! ספר כל כך אמיתי שמישהו היה צריך להוציא! אהבתי ממש.
אופק שלום
5/5
“ואהבת…” זהו שם הספר שכתבה חברה שלי אסתר שוייפר. את אסתר הכרתי לא מזמן וגיליתי שהיא כתבה ספר והוציאה אותו לאור בגיל 15 ,אז ברור שהייתי חייבת לקנות אותו ממנה. כשהתחלתי לקרוא את הספר של אסתר הייתי עם לב שבור ובודדה ממש, הרגשתי שהכל בפח ושאין טעם להמשיך הלאה.. אבל ברגע שהתחלתי לקרוא את הספר שלה וקראתי עוד פרק ועוד פרק ועודפרק משהו קרה לי. לא יודעת להסביר את זה אבל הספר הרים אותי לאט לאט ונתן לי השראה להמשיך הלאה. הספר של אסתר אמיתי ומעורר תחושת ביטחון עצמי. הספר מראה לי בדרך שלו(של אסתר..) שאני לא לבד ושתמיד יש לאן להתקדם ושהקושי רק מחשל, זה באמת מחשל. התחלתי לעשות רק טוב לעצמי,אני דואגת לעצמי יותר, שמה את עצמי במקום ולא אף אחד אחר. הכרתי אנשים חדשים בחיים שלי שעושים לי רק טוב שהיום הם חברים טובים,אני יוצאת למקומות,לא נשארת בחדר מתחבקת עם הדיכאון. הספר “ואהבת” הוא פשוט ספר מדהים! ואני ממש ממליצה לכולם לקרוא אותו במיוחד בני נוער שמרגישים כמו שאני הרגשתי… תודה אסתר שכתבת את הספר המיוחד הזה.
אליסיה קאריל אמפנאם
5/5
ואהבת , מילה גדולה עם המון משמעות עבורי. הספר ואהבת של אסתר שוייפר דיבר אלי בעיקר על הכוח לקום ולעשות את מה שטוב לנו, אך ורק לנו, החלום הזה שלנו זה החיים שלנו, אף אחד אחר לא ישים לנו אותו. שעברתי עוד פרק בחיים הגיעה אסתר ולימדה אותי שנפש קרובה לפעמים חשובה יותר מכל דבר כלכלי ,מוחשי ,היא לימדה אותי שלהסתכל על עצמי במראה ולהרגיש שלם , כי זה אני , וההצלחה שלי רק תחזק את מי שאני עומד מולו במראה. ומשפט לסיום- לך עם האמת שלך , כי זה חלום רק שלך, חצי של אסתר חצי של שחר.
שחר מכלוף
5/5